• Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03

KONTAKTY

Podnikatelský inkubátor STEEL-IT

Náměstí Svobody 527

739 61 Třinec

Tel.: +420 558 996 339 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Web: www.steel-it.cz

Ing. Michal BANOT, MBA - ředitel inkubátoru

Tel: 558 996 339 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jitka Ciencialová - finanční manažer

Tel: 558 996 332 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Ilona OSTRUSZKOVÁ, MSP poradce (Kazuist spol.s r.o.)

Tel: 558 335 479 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Jan Niemiec, MSP poradce (Kazuist spol.s r.o.)

Tel: 558 335 479 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Andrea DOSTÁLOVÁ, MSP poradce (HRAT)

Tel: 558 321 280

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PARTNEŘI INKUBÁTORU

NAPSALI O NÁS

„Jsem velmi rád, že podnikatelský inkubátor STEEL IT aktivně působí právě v regionu Třinecka, Těšínska a Jablunkovska. Pomáhá tak udržet v regionu zejména mladé, talentované lidi, kteří zvažují, zdali v rodném mikroregionu zůstat či nikoliv. Když zůstanou, pomohou k dalšímu rozvoji. Děkuji řediteli inkubátoru, Michalu Banotovi, že se mu daří inkubátor neustále rozvíjet a posouvat ho dál, o čemž svědčí příprava a realizace rozvojových projektů, naplněnost inkubátoru i firmy, které „vylétají z hnízda“ a úspěšně opouštějí proces inkubace.“

Ing. Marian Razima, ředitel HRAT, s.r.o.

Zobrazit všechny texty